Ubytování

 

Klientům odlehčovací služby jsou k dispozici 2 dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením (WC, umyvadlo, sprcha). Pokoje jsou vybaveny signalizačním zařízením, které slouží k přivolání pracovníků přímé péče. Na každém pokoji jsou polohovací postele, komody, noční stolky s uzamykatelnou zásuvkou, šatní skříně. K dispozici za poplatek je také TV. Soukromí ve dvoulůžkových pokojích je zajištěno. Ve všech prostorech platí zákaz kouření a používání otevřeného ohně, nepřiměřené užívání alkoholu a užívání omamných látek. Klient má možnost dovybavit si pokoj svými osobními věcmi, např. obrázky.

V každém patře je sklad čistého prádla, úklidová místnost a centrální koupelna.
Pro dopravu klientů slouží dva výtahy (nosnost 500 kg).
Dodávka tepla a teplé užitkové vody (TUV) je zajišťována z centrálního zdroje prostřednictvím výměníkové stanice a teplovodní přípojky. V době odstávky je výroba TUV zajišťována elektrickými boilery umístěnými v suterénu domova. Plyn v DS není zaveden, veškeré spotřebiče v zařízení jsou na elektrickou energii. Při výpadku elektrické energie se celý domov automaticky přepojuje na dieselagregát náhradního zdroje elektrické energie.
V celém objektu je instalována elektrická požární signalizace. Objekt má přečerpávací stanici odpadních vod (odvod odpadních vod z kuchyně a prádelny).