Kde požádat o sociální službu

Kancelář pečovatelské služby je umístěna v Domě s pečovatelskou službou v Krnově.

Dům s pečovatelskou službou se nachází na ulici Moravská 2 v Krnově chůzí asi 10 minut z centra města, asi 15 minut z autobusového nádraží, asi 1 minuta z nádraží ČD Krnov – Cvilín, asi 40 minut z nádraží ČD Krnov – hlavní nádraží. Na místo lze dojet i městskou hromadnou dopravou. Možnost parkování automobilem hned vedle budovy, objekt je bezbariérový.

Kontaktní hodiny:

Pondělí, středa

Čtvrtek

7:00 - 11:00 hodin
13:00 - 15:00 hodin
13:00 - 15:00 hodin

Po předchozí domluvě taktéž kdykoliv v pracovních hodinách:

pondělí až pátek: 7:00 – 15:30 hodin.

Kde požádat o byt v domě s pečovatelskou službou

Byty v domě s pečovatelskou službou jsou byty zvláštního určení. Pro žádost o byt v domě s pečovatelskou službou si zájemci může vyžádat na Městském úřadě v Krnově, odbor správa majetku města nebo formulář lze stáhnout na www.krnov.cz. Zájemcům o byt budou pracovníkem odboru správy majetku města vysvětleny i podmínky pro přijetí do domu s pečovatelskou službou nebo tyto podmínky můžete najít zde.

Charakteristika jednotlivých domů s pečovatelskou službou

DPS I Hlubčická č. 26, 28, Slezská č. 2, 4, U Jatek č. 1 - 103 bytových jednotek

Budova je koncipována bezbariérově. Nachází se v klidné části města Krnova v blízkosti vlakového nádraží Cvilín a zastávky MHD. V suterénu objektu je obchod s potravinami a ovocem, obchod drogistického zboží a kadeřnictví s možností parkování osobním automobilem na parkovišti u budovy.