Velké poděkování všem Ježíškovým vnoučatům

Všem Ježíškovým vnoučatům touto cestou moc děkujeme.

Jsme rádi, že jsme mohli formou tohoto hezkého projektu vykouzlit tolik úžasných úsměvů na tvářích našich seniorů.Podařilo se naplnit 194 přání našim seniorům. Některá materiální přání pro jednotlivé osoby ve formě oblečení, kosmetiky, knih, vonných svíček, povlečení, polštářů, rotopedu, kosmetiky, květin, sladkostí, holicí strojky, aroma lampy či televize. Došlo také k naplnění zážitkových přání, jako byl let nad Krnovem, hudební vystoupení kapely Krnovanka, návštěva kosmetického salónu či setkání se zástupci Armády ČR.

Domov pro seniory rovněž tímto úžasným projektem získal spoustu vánočních ozdob na zpříjemnění prostor domova, dále velké množství různého občerstvení pro klienty na společenské aktivity do kluboven. Mezi krásné dárky patřil také dataprojektor nebo projekční plátno, velkoplošná televize, vonné oleje, předplatné různých časopisů, fusaky na vozíky nebo prostírání na stoly. Formou příspěvků na zakoupení speciálních křesel a vozíčků přispěli lidé po celé republice na Slevomatu, kdy se podařilo získat pro domov pět speciálně upravených vozíčků a jedno křeslo v celkové hodnotě přes 350 000 Kč. K příjemným zážitkům patřila také hezká cestopisná přednáška Jiřího Kolbaby přímo v domově.

A jelikož všechna přání nešla splnit v prosinci, museli se zástupci domova domluvit s Ježíškovými vnoučaty, že budou plněna i v lednu. Seniory tak ještě čekají akce jako počítačový kurz, dva masážní dny s profesionálními maséry, sladké odpoledne s jednou cukrárnou, zabijačkové hody či setkání s herečkou Pavlou Tomicovou. Dále budou aktivně tancovat s Petrem Veletou, domov navštíví profesionální muzikoterapeut a pro klienty bude připraveno hezké divadelní představení.

Ještě jednou velké díky, Ing. Kateřina Michaliková, ředitelka domova